Urna dla zwierząt Natura - Champagne 1,5l
Urna dla zwierząt Natura - Champagne 1,5l
Ekologiczna urna Natura
ma matową, lakierowaną powierzchnię w odcieniu szampana, bez motywu. Każda urna jest dostarczana z jutowym woreczkiem zawierającym nasiona olszy. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Czym są „Urny ekologiczne” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu jej w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Szampan
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 17,5 x 13,2 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Szerokość / średnica | 13,2 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



