Urna dla zwierząt Siena - Kawa 1,5l
Ceramiczna urna Siena ma aksamitną powierzchnię w kolorze brązowym bez motywu.
Urna dla zwierząt Siena - Kawa 1,5l
Ceramiczna urna Siena ma aksamitną powierzchnię w kolorze brązowym bez motywu. Více
Kod: V65-1500-1000
Urna ceramiczna Siena
ma aksamitną powierzchnię w brązowym kolorze bez motywu. Charakteryzuje się prostotą i elegancją. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i poszukiwanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uznawany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie wykonywane ręcznie z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 16,5 x 12,5 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Szerokość / średnica | 12,5 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



