Urna dla zwierząt Siena - kremowa 0,5l
Ceramiczna urna Siena ma aksamitną powierzchnię w kolorze białym, bez motywu.
Urna dla zwierząt Siena - kremowa 0,5l
Ceramiczna urna Siena ma aksamitną powierzchnię w kolorze białym, bez motywu. Více
Kod: V65-500-800
Urna ceramiczna Siena
ma aksamitną powierzchnię w białym kolorze, bez motywu. Charakteryzuje się prostotą i elegancją. Urna jest odpowiednia dla prochów zwierzęcia o wadze do 10 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze jest cenionym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi uważany jest za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 11,5 x 8,5 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Szerokość / średnica | 8,5 cm |
| Waga zwierzątka | Do 10kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Kształt |



