Urna dziecięca Lisek
Urna dziecięca Lisek
Urna dziecięca Lisek
ma aksamitną powierzchnię w pastelowym pomarańczowym kolorze z obrazkiem lisa i ozdobną kontrastową lamówką. Ta urna jest bardzo delikatna.
Czym są „Urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie umieszczona w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny do ziemi zaczyna się ona stopniowo rozkładać na wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Wytrzymała w suchym środowisku
- Szeroki wybór

| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Zwierzęcy, Lis |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość / średnica | 11,5 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Kształt |



