Urna dziecięca Lwy
Urna dziecięca Lwy
Dziecięca urna Lwy
ma aksamitną powierzchnię w pastelowym pomarańczowym kolorze z obrazkiem lwa i wykończona kontrastowym paskiem. Ta urna jest bardzo delikatna.
Czym są „urny ekologiczne” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostaje nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać na wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroka oferta

| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Zwierzęcy, Lew |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość / średnica | 11,5 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Kształt |



