Urna dziecięca Tobi - Biała
Urna Tobi ma kremowobiałą powierzchnię z charakterystyczną dekoracją nocnego nieba i złotym paskiem wokół pokrywy.
Urna dziecięca Tobi - Biała
Urna Tobi ma kremowobiałą powierzchnię z charakterystyczną dekoracją nocnego nieba i złotym paskiem wokół pokrywy. Více
Kod: H7430
Urna dziecięca Tobi – Biała
ma kremowobiałą powierzchnię z wyrazistym zdobieniem nocnego nieba i złotym paskiem wokół pokrywki. Ta urna jest bardzo delikatna i subtelna.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić oficjalną plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Nocne niebo |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość / średnica | 16 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Kształt |



