Ekologiczna urna Motive - Trzcina
Ekologiczna urna Motive - Trzcina
Ekologiczna urna Motive
Ekologiczna urna Motive ma matową powierzchnię w zielonym kolorze i zdobi ją piękny motyw trzciny. Motyw ten jest ręcznie malowany i całość wygląda bardzo artystycznie.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu zacznie się stopniowo rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Proces rozkładu zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Kwiatowy |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



