Urna kryształowa Quadrus - Amber 23 cm
Urna kryształowa Quadrus - Amber 23 cm
Urna kryształowa Quadrus
jest dostępna w złotym kolorze i jest dziełem sztuki czeskich mistrzów szklarstwa, wykonana tradycyjną metodą z użyciem najwyższej jakości kryształu ołowiowego.
Tradycja i ponadczasowa elegancja
Nasze urny kryształowe są prawdziwym świadectwem wiekowych przemian i mistrzowskich umiejętności rzemieślniczych. Urny są ręcznie szlifowane i wykonane z najwyższej jakości czeskiego kryształu ołowiowego z ponad 24% zawartością PbO. Każdy szlif w tym delikatnym materiale odsłania perfekcyjne, niesamowicie szczegółowe wzory, będące szczerym odzwierciedleniem poświęconego czasu i kunsztu.
*Do tych urn nie można włożyć urzędowej plastikowej urny, wydawanej przez krematoria.
Główne parametry
- Materiał: Kryształowe szkło
- Kolor: Złoty
- Pojemność: 3,2 l
- Wymiary: (W x S) 23 x 19,8 cm
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Kolor | Złota |
| Zawartość PbO: | 24 % |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość / średnica | 19,8 cm |
| Waga | 3,04 kg |
| Objętość | 3,2 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |





