Urna kryształowa Spiny - czarna 11,5 cm
Urna kryształowa Spiny - czarna 11,5 cm
Urna kryształowa Spiny
jest w kolorze czarnym i stanowi artystyczne dzieło czeskich szklarzy, wykonane tradycyjną metodą z użyciem najwyższej jakości kryształu ołowiowego.
Tradycja i ponadczasowa elegancja
Nasze urny kryształowe są prawdziwym świadectwem wieków przemian i umiejętności rzemieślniczych. Urny są ręcznie szlifowane i wykonane z najwyższej jakości czeskiego kryształu ołowiowego zawierającego ponad 24% PbO. Każde szlifowanie w tym delikatnym materiale odsłania doskonałe, niezwykle szczegółowe wzory i jest szczerym odzwierciedleniem poświęconego czasu i umiejętności.
*Do tych urn nie można włożyć urzędowej plastikowej urny, wydawanej przez krematoria.
Główne parametry
- Materiał: Szkło kryształowe
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 1,5l
- Wymiary: (W x S) 10 x 11,5 cm
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Zawartość PbO: | 24 % |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość / średnica | 11,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |




