Ekologiczna urna Zen - Fale/Pomarańczowa
Ekologiczna urna Zen - Fale/Pomarańczowa
Ekologiczna urna Zen
Ekologiczna urna Zen ma perłową powierzchnię w pomarańczowym kolorze i jest ozdobiona paskiem z motywem fal. Ozdobny pasek jest obramowany błyszczącymi srebrnymi paskami.
Czym są „ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie umieszczona w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana ze źródeł odnawialnych
- Wytrzymała w suchym środowisku
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Pomarańczowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Fale |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Edycja | Zen |
| Kształt |



