Ekologiczna urna Nova - pomarańczowa ochra
Ekologiczna urna Nova - pomarańczowa ochra
Ekologiczna urna Nova
Ma matową powierzchnię w odcieniu ochrowej pomarańczy, a jej wygląd przypomina powierzchnię kamienia. Dzięki temu wygląda bardzo wyjątkowo.
Co to są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo odporne na suche warunki. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Gdy urna zostanie zakopana, zacznie się stopniowo rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Proces rozkładu rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Odporna w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (naturalny materiał)
- Kolor: Pomarańczowy (ochrowy)
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 28 x 19 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



