Ceramiczna mini urna Art II
Ceramiczna mini urna Art ma piękny, ręcznie malowany motyw wschodzącego słońca. Pokrywę mini urny uzupełnia świeczka typu tea light.
Ceramiczna mini urna Art II
Ceramiczna mini urna Art ma piękny, ręcznie malowany motyw wschodzącego słońca. Pokrywę mini urny uzupełnia świeczka typu tea light. Více
Kod: H9311-MI
Ceramiczna miniurna Art
ma świeczkę na pokrywie. Żółta powierzchnia jest ozdobiona ręcznie malowanym motywem wschodzącego słońca. Jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, która pozwala mu z czułością wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Żółty
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Żółta |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Krajobraz |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



