Ceramiczna mini urna Arte Black - Linie
Ceramiczna mini urna Arte Black ma matową, czarną powierzchnię. Projekt uzupełnia abstrakcyjny, gemoteryczny motyw linii.
Ceramiczna mini urna Arte Black - Linie
Ceramiczna mini urna Arte Black ma matową, czarną powierzchnię. Projekt uzupełnia abstrakcyjny, gemoteryczny motyw linii. Více
Kod: VP34102L
Ceramiczna miniurna Arte Black
została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Ma matową powierzchnię w czarnym kolorze, którą uzupełnia abstrakcyjny, geometryczny motyw linii, nadający dynamiczny efekt wyglądowi. Wzór jest obramowany złotym paskiem. Miniurna ma na pokrywce własną świeczkę typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako idealne wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy ma swoją indywidualną pamiątkę, która pozwala ciepło wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny, Kształty geometryczne |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



