Ceramiczna mini urna Arte White - Kompozycja
Ceramiczna mini urna Arte White ma matową powierzchnię w kolorze białym. Projekt uzupełnia abstrakcyjna kompozycja z motywem gemoterycznym.
Ceramiczna mini urna Arte White - Kompozycja
Ceramiczna mini urna Arte White ma matową powierzchnię w kolorze białym. Projekt uzupełnia abstrakcyjna kompozycja z motywem gemoterycznym. Více
Kod: VP34063L
Ceramiczna miniurna Arte White
została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Ma matową powierzchnię w białym kolorze, którą uzupełnia abstrakcyjny, geometryczny motyw kompozycji, nadający dynamiczny efekt wyglądowi. Wzór jest obramowany złotym paskiem. Miniurna ma na pokrywce własną świeczkę typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako idealne wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy ma swoją indywidualną pamiątkę, która pozwala ciepło wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny, Kształty geometryczne |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



