Ceramiczna mini urna Glitter - Czarny/Maragdino
Ceramiczna mini urna Glitter ma perłową powierzchnię w odcieniu szmaragdowej zieleni i jest ozdobiona błyszczącym czarnym paskiem.
Ceramiczna mini urna Glitter - Czarny/Maragdino
Ceramiczna mini urna Glitter ma perłową powierzchnię w odcieniu szmaragdowej zieleni i jest ozdobiona błyszczącym czarnym paskiem. Více
Kod: H30160-MI
Miniurna ceramiczna Glitter
posiada perłową powierzchnię w odcieniu szmaragdowej zieleni i jest ozdobiona błyszczącym czarnym paskiem. Na pokrywie znajduje się własna świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Miniurna pamiątkowa stanowi doskonałą pamiątkę po bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie ukochanej osoby lub część popiołów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest dopasowana duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Błyszczący pasek, Czarny pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



