Ceramiczna mini urna z brokatem - czarny/różowy
Ceramiczna mini urna Glitter ma perłową powierzchnię w kolorze różowym i jest ozdobiona błyszczącym czarnym paskiem.
Ceramiczna mini urna z brokatem - czarny/różowy
Ceramiczna mini urna Glitter ma perłową powierzchnię w kolorze różowym i jest ozdobiona błyszczącym czarnym paskiem. Více
Kod: H30360-MI
Ceramiczna miniurna Glitter
ma perłową powierzchnię w różowym kolorze i jest ozdobiona błyszczącym czarnym paskiem. Na pokrywce znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonała forma pamięci o bliskiej osobie. W urnie można umieścić obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek posiada indywidualną pamiątkę, która pozwala mu ciepło wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Różowy
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Błyszczący pasek, Czarny pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |




