Ekologiczna urna OneLine – czarna/krzyż
Ekologiczna urna OneLine – czarna/krzyż
Ekologiczna urna OneLine
ma matową powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną motywem krzyża wykonanym za pomocą grawerowania laserowego jedną linią. Grawerowanie laserowe to technologia, która za pomocą wiązki lasera precyzyjnie wypala tekst lub obrazy na różnych materiałach. Ta metoda nadaje urnom unikalny charakter.
Czym są „Urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego główne składniki to lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w glebie zaczyna się stopniowo rozkładać na wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta
Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Grawerowany motyw |
| Motyw | Krzyż |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |




