Ceramiczna mini urna Helena - antracytowa
Ceramiczna mini urna Helena ze świecą ma ponadczasowy design z aksamitnym, antracytowym wykończeniem. Projekt uzupełniają ręcznie malowane rowki i pokrywa w kolorze antycznego złota.
Ceramiczna mini urna Helena - antracytowa
Ceramiczna mini urna Helena ze świecą ma ponadczasowy design z aksamitnym, antracytowym wykończeniem. Projekt uzupełniają ręcznie malowane rowki i pokrywa w kolorze antycznego złota. Více
Kod: V6777L
Ceramiczna miniurna Helena
z świeczką i ponadczasowym kształtem. Miniurna ma aksamitną, antracytową powierzchnię, którą uzupełniają ręcznie malowane rowki oraz pokrywka w antycznym złotym kolorze. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Antracytowy
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 12 x 9,5 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość / średnica | 9,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



