Ceramiczna mini urna Minion - fioletowa
Ceramiczna mini urna Minion ma prosty, ale ponadczasowy kształt. Aksamitna powierzchnia w kolorze fioletowym jest ozdobiona ręcznie malowanymi dekoracjami.
Ceramiczna mini urna Minion - fioletowa
Ceramiczna mini urna Minion ma prosty, ale ponadczasowy kształt. Aksamitna powierzchnia w kolorze fioletowym jest ozdobiona ręcznie malowanymi dekoracjami. Více
Kod: V7082L
Ceramiczna miniurna Minion
z aksamitną powierzchnią w fioletowym kolorze, ręcznie malowanymi zdobieniami w kolorze starego złota i pokrywą ze świeczką. Kształt jest prosty, ale ponadczasowy. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonała pamiątka po bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Fioletowy
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9,8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Fioletowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9,8 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



