Ceramiczna mini urna Pure - Drzewo
Ceramiczna mini urna Pure ma antracytową powierzchnię ozdobioną dżetami Swarovskiego. Każdy kamień jest nakładany na urnę ręcznie w motyw drzewa życia.
Ceramiczna mini urna Pure - Drzewo
Ceramiczna mini urna Pure ma antracytową powierzchnię ozdobioną dżetami Swarovskiego. Każdy kamień jest nakładany na urnę ręcznie w motyw drzewa życia. Více
Kod: H26242-MI
Ceramiczna miniurna Pure
ma na antracytowej powierzchni zdobienie z kryształków Swarovskiego, które są ręcznie nanoszone w motywie drzewa życia. Miniurna posiada własną świeczkę i jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Drzewo |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



