Ceramiczna miniurna Baum
Baum Miniurna ma matowe kremowe wykończenie, które jest ozdobione prostym motywem drzewa
Ceramiczna miniurna Baum
Baum Miniurna ma matowe kremowe wykończenie, które jest ozdobione prostym motywem drzewa Více
Kod: H27621-MI
Keramická miniurna Baum
má matný povrch v krémové barvě , který je zdoben jednoduchým motiv stromu, který je ručně vyskládaný z kamínků swarovski. Miniurna má na víku svíčku a je vyrobena z kvalitní keramiky.
Význam miniurny
Pamětní miniurna slouží jako dokonalá vzpomínka na vašeho blízkého. Do urny lze vložit snubní prsten manžela nebo manželky. Fotografie s milovanou osobou nebo část popela. Každý člověk má svou individuální památku, díky níž na zesnulého rád vzpomíná.
Ke každé miniurně této série je k dispozici odpovídající urna.
Hlavní parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Bílá
- Objem: 0,4l
- Rozměry: (V x Š) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Drzewo |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



