Ceramiczna mini urna Sunflower Meadow
Ceramiczna mini urna Słonecznikowa Łąka ma żółtą powierzchnię, na obwodzie posiada ozdobny pasek, który ma przedstawiać łąkę ze słonecznikami.
Ceramiczna mini urna Sunflower Meadow
Ceramiczna mini urna Słonecznikowa Łąka ma żółtą powierzchnię, na obwodzie posiada ozdobny pasek, który ma przedstawiać łąkę ze słonecznikami. Více
Kod: H27660-MI
Miniurna ceramiczna Słonecznikowa Łąka
posiada matową powierzchnię w żółtym kolorze, z ozdobnym paskiem wokół obwodu, przedstawiającym łąkę ze słonecznikami. Na pokrywce znajduje się świeczka tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna jest doskonałą formą upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każda osoba posiada indywidualną pamiątkę, dzięki której wspomina zmarłego z miłością.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest dopasowana większa urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Żółty
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Żółta |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Słonecznik, Łąka |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



