Ceramiczna mini urna Van Gogh - Słoneczniki/Biały
Ceramiczna mini urna Van Gogh Sunflowers przedstawia piękne dzieło słynnego malarza.
Ceramiczna mini urna Van Gogh - Słoneczniki/Biały
Ceramiczna mini urna Van Gogh Sunflowers przedstawia piękne dzieło słynnego malarza. Více
Kod: H25860-MI
Miniurna ceramiczna Van Gogh Słoneczniki
Miniurna wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki i ma matową białą powierzchnię. Charakteryzuje się pięknym dziełem "Słoneczniki" słynnego malarza, które jest otoczone złotymi paskami. Miniurna posiada na pokrywce własną świeczkę do herbaty.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie z ukochaną osobą lub część popiołu. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Słonecznik, Artystyczny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



