Ceramiczna mini urna Van Gogh - kwiat migdałowca/biała
Ceramiczna mini urna Heart II ma aksamitną powierzchnię w delikatnym czerwonym kolorze.
Ceramiczna mini urna Van Gogh - kwiat migdałowca/biała
Ceramiczna mini urna Heart II ma aksamitną powierzchnię w delikatnym czerwonym kolorze. Více
Kod: H25861-MI
Miniurna ceramiczna Van Gogh Kwitnący migdałowiec
Miniurna wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki i ma matową białą powierzchnię. Charakteryzuje się pięknym dziełem "Kwitnący migdałowiec" słynnego malarza, które jest otoczone złotymi paskami. Miniurna posiada na pokrywce własną świeczkę do herbaty.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie z ukochaną osobą lub część popiołu. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Artystyczny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



