Ceramiczna mini urna Van Gogh - Gwiaździsta noc/biała
Ceramiczna mini urna Heart II ma aksamitną powierzchnię w delikatnym czerwonym kolorze.
Ceramiczna mini urna Van Gogh - Gwiaździsta noc/biała
Ceramiczna mini urna Heart II ma aksamitną powierzchnię w delikatnym czerwonym kolorze. Více
Kod: H25862-MI
Miniurna ceramiczna Van Gogh Gwiaździsta noc
Miniurna wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki i ma matową białą powierzchnię. Charakteryzuje się pięknym dziełem "Gwiaździsta noc" słynnego malarza, które jest otoczone złotymi paskami. Miniurna posiada na pokrywce własną świeczkę do herbaty.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie z ukochaną osobą lub część popiołu. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Artystyczny, Nocne niebo |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



