Ceramiczna mini urna Zen - Magnolia/Brązowy
Ceramiczna mini urna Zen ma matową powierzchnię w odcieniu kasztanowego brązu i jest ozdobiona pasem na całym obwodzie z motywem magnolii....
Ceramiczna mini urna Zen - Magnolia/Brązowy
Ceramiczna mini urna Zen ma matową powierzchnię w odcieniu kasztanowego brązu i jest ozdobiona pasem na całym obwodzie z motywem magnolii.... Více
Kod: H25766-MI
Keramiczna miniurna Zen
Keramiczna miniurna Zen ma matową powierzchnię w kasztanowym odcieniu brązu. Miniurna jest ozdobiona różowo-złotym paskiem z motywem magnolii. Na pokrywce miniurny znajduje się świeczka tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako idealne wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy ma swoją indywidualną pamiątkę, która pozwala wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest również pasująca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Magnolia |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



