Ceramiczna mini urna Zen - Liście/Biały
Ceramiczna mini urna Zen ma matową powierzchnię w kremowym odcieniu bieli i jest ozdobiona pasem na całym obwodzie z motywem liści....
Ceramiczna mini urna Zen - Liście/Biały
Ceramiczna mini urna Zen ma matową powierzchnię w kremowym odcieniu bieli i jest ozdobiona pasem na całym obwodzie z motywem liści.... Více
Kod: H25480-MI
Miniurna ceramiczna Zen
Miniurna ceramiczna Zen posiada matową powierzchnię w kremowobiałym odcieniu. Miniurna jest uzupełniona paskiem w różowo-złotym odcieniu ozdobionym motywem liści. Na pokrywce miniurny znajduje się świeczka tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna jest doskonałą formą upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każda osoba posiada indywidualną pamiątkę, dzięki której wspomina zmarłego z miłością.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest dopasowana większa urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Liść |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



