Ceramiczna miniurna Royal Black – Kamienny relief
Ceramiczna miniurna Royal Black ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem.
Ceramiczna miniurna Royal Black – Kamienny relief
Ceramiczna miniurna Royal Black ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem. Více
Kod: H25-3848-MI
Ceramiczna miniurna Royal Black
ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem. Motyw na pasku dekoracyjnym przypomina kamienny relief. Na wieczku znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Miniurna pamiątkowa stanowi wyjątkową formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z czułością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest również pasująca urna w większym rozmiarze.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Wygląd kamienia |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



