Drewniana urna Radana – Sosna/Miodowa
Drewniana urna Radana – Sosna/Miodowa
Drewniana urna Radana
ma powierzchnię w drewnianym wykończeniu w dekorze sosny.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych materiałów naturalnych, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i opracowane z dbałością w procesie ręcznej produkcji. Drewno jest bardzo bogatym materiałem o wyjątkowym wyglądzie, ponieważ naturalne usłojenie różnych gatunków drewna sprawia, że każda drewniana urna jest oryginałem.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem umożliwia rozpad urny pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby oraz gatunku drewna; miękkie drewno rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy wyłącznie sytuacji, gdy urna zostanie złożona bezpośrednio w ziemi.)
| Materiał | Sosna |
|---|---|
| Kolor | Naturalna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 23 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



