Drewniana urna Sevilla - biała
Drewniana urna Sevilla - biała
Drewniana urna Sevilla
ma powierzchnię w białym kolorze wykonaną z wysokiej jakości drewna olchowego. Ta urna jest bez motywu i jest bardzo prosta.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najbardziej popularnych naturalnych materiałów, doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych dzięki swoim właściwościom i wyglądowi. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie obrabiane ręcznie. Drewno to bardzo bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalne usłojenie różnych gatunków drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest oryginalna.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem umożliwia jej rozkład pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko przypadku umieszczenia urny bezpośrednio w ziemi.)
Główne Parametry
- Materiał: Olcha
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 30 x 22 cm
| Materiał | Olsza |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



