Ekologiczna urna Dujura – Kremowa
Ekologiczna urna Dujura – Kremowa
Ekologiczna urna Dujura II
ma powierzchnię w kremowym wykończeniu, a jej wygląd przypomina ryflowaną powierzchnię. Urna ta nie posiada motywu i sprawia subtelne wrażenie.
Czym są „urny ekologiczne” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny produkowane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Urny te są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona w innym miejscu niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla oraz próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po około jednym roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchych warunkach pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

| Materiał | Wapń |
|---|---|
| Kolor | Kremowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



