Ekologiczna urna Glamour Silver – czarna/szara
Ekologiczna urna Glamour Silver – czarna/szara
Ekologiczna urna Glamour
Ekologiczna urna Glamour ma matową powierzchnię w kolorze czarnym i szarym i jest ozdobiona srebrnym, błyszczącym paskiem, który jest obramowany lśniącymi srebrnymi liniami. To połączenie tworzy piękną grę świateł i ponadczasowy wygląd.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wytwarzane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo odporne w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Gdy urna zostanie złożona w ziemi, zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku zachowuje trwałość
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (naturalny materiał)
- Kolor: Czarny/Szary
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna, Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Błyszczący pasek, Srebrny pasek |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



