Ekologiczna urna Emelia – czarna
Ekologiczna urna Emelia – czarna
Ekologiczna urna Emelia
Ekologiczna urna Emelia ma perłową powierzchnię w czarnym kolorze i jest ozdobiona delikatnym, błyszczącym złotym paskiem wokół urny. Ozdobny pasek nadaje urnie elegancki wygląd.
Czym są „urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważnym elementem naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Urny te są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostaje nienaruszona. Po złożeniu urny do ziemi zaczyna się powolny proces rozkładu, przekształcając ją w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Proces rozkładu rozpoczyna się po roku i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



