Ekologiczna urna Infinity – Safir
Ekologiczna urna Infinity – Safir
Ekologiczna urna Infinity
Ekologiczna urna Infinity ma matową powierzchnię w niebieskim kolorze i jest ozdobiona błyszczącym trójwymiarowym motywem nieskończoności, a także posiada nowoczesny, przestrzenny kształt. To połączenie nadaje jej bardzo elegancki wygląd.
Czym są "Urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urnę umieścisz w innym miejscu niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny w ziemi zaczyna się jej powolny rozkład, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchym miejscu pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Nieskończoność |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



