Metalowa urna Faith Miedziana II - Kuta/Ciemna
Metalowa urna Faith Copper II ma ciemną galwanizowaną powierzchnię, która jest pokryta i ozdobiona wzorem kutego żelaza.
Metalowa urna Faith Miedziana II - Kuta/Ciemna
Metalowa urna Faith Copper II ma ciemną galwanizowaną powierzchnię, która jest pokryta i ozdobiona wzorem kutego żelaza. Více
Kod: H20-3
Metalowa urna Faith Miedziana II – Młotkowana/Ciemna
posiada ciemną galwaniczną powierzchnię z metalicznym wykończeniem i jest ozdobiona młotkowanym wzorem przypominającym uderzenia młotkiem. Urna ma ciekawie ukształtowaną pokrywkę.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Ponadto wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Miedź)
- Kolor: Miedziany
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Miedziana |
| Rodzaj dekoru | Wzór kuty |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



