Keramická miniurna Floral – Mätovo zelená
Miniurna ceramiczna Floral ma powierzchnię w jasnym pastelowym zielonym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem.
Keramická miniurna Floral – Mätovo zelená
Miniurna ceramiczna Floral ma powierzchnię w jasnym pastelowym zielonym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem. Více
Kod: H27360-MI
Miniurna ceramiczna Floral
ma powierzchnię w jasnym pastelowym zielonym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem. Motyw paska ma abstrakcyjny, kwiatowy charakter. Na pokrywie znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałą formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z sentymentem wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej duża urna.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Abstrakcyjny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



