Metalowa mini urna Zara - ciemna
Metalowa mini urna Zara ma gładką powierzchnię w kolorze galwanicznym. Wykonana jest z wysokiej jakości miedzi.
Metalowa mini urna Zara - ciemna
Metalowa mini urna Zara ma gładką powierzchnię w kolorze galwanicznym. Wykonana jest z wysokiej jakości miedzi. Více
Kod: H81010
Metalowa miniurna Zara
ma galwanicznie barwioną powierzchnię bez dekoracji, co nadaje jej prosty i elegancki wygląd. Miniurna wykonana jest z wysokiej jakości miedzi.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca duża urna.
Główne Parametry
- Materiał: Miedź
- Kolor: Szary
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 11 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,25 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



