Metalowa urna Anita - Liście/Ciemność
Metalowa urna Anita ma ciemną, galwaniczną powierzchnię.
Metalowa urna Anita - Liście/Ciemność
Metalowa urna Anita ma ciemną, galwaniczną powierzchnię. Více
Kod: HC513-1
Metalowa urna Anita
posiada galwanizowaną powierzchnię w ciemnym kolorze, która jest pokryta metalem. Urna ozdobiona jest dekoracyjnym paskiem w kolorze miedzi z motywem liści dębu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Miedź)
- Kolor: Szary
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Liść |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



