Metalowa urna Duna - czarna
Metalowa urna Duna ma ręcznie zdobioną, chropowatą powierzchnię w kolorze czarnym i srebrne wykończenia wokół pokrywy.
Metalowa urna Duna - czarna
Metalowa urna Duna ma ręcznie zdobioną, chropowatą powierzchnię w kolorze czarnym i srebrne wykończenia wokół pokrywy. Více
Kod: H2730
Metalowa urna Duna
ma ręcznie zdobioną, chropowatą powierzchnię w czarnym kolorze oraz srebrne obramowanie wokół pokrywki. Jest ozdobiona ręcznie malowanymi wydmami.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Fale, Srebrny pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



