Metalowa urna Soluna – Zielona/Patyna
Metalowa urna Soluna ma patynowaną powierzchnię w kolorze zielono-czarnym i jest ozdobiona złotym paskiem dekoracyjnym.
Metalowa urna Soluna – Zielona/Patyna
Metalowa urna Soluna ma patynowaną powierzchnię w kolorze zielono-czarnym i jest ozdobiona złotym paskiem dekoracyjnym. Více
Kod: H6062GB
Metalowa urna Soluna – Zielona/Patyna
ma patynowaną powierzchnię w zielono-czarnym odcieniu i jest ozdobiona złotym dekoracyjnym paskiem wokół pokrywki urny. Piękna patynowana powierzchnia nadaje urnie bardzo elegancki wygląd. Pokrywka urny ma unikalny wypukły kształt.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Patynowana |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



