Metalowa urna Faith Patina
Metalowa urna Faith Patina ma patynowaną powierzchnię w kolorze zielonym.
Metalowa urna Faith Patina
Metalowa urna Faith Patina ma patynowaną powierzchnię w kolorze zielonym. Více
Kod: H830
Metalowa urna Faith Patina
ma patynowaną powierzchnię w zielonym kolorze. Natryskiwana patynowana powierzchnia wygląda naprawdę elegancko, a jednocześnie prosto.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Patynowana |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



