Miniurna ceramiczna Pure II – Mniszek/Czarna
Miniurna ceramiczna Pure II ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, ozdobioną naturalnym motywem mniszka.
Miniurna ceramiczna Pure II – Mniszek/Czarna
Miniurna ceramiczna Pure II ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, ozdobioną naturalnym motywem mniszka. Více
Kod: H27070-MI
Miniurna ceramiczna Pure II
ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, ozdobioną naturalnym motywem mniszka. Motyw zdobiony jest ręcznie przyklejanymi kryształkami Swarovski. Na pokrywie znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałą formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z sentymentem wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej duża urna.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Dmuchawiec |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



