Urna dla zwierząt Infinity Xenon - Grafit 1,5l
Urna dla zwierząt Infinity Xenon - Grafit 1,5l
Ekologiczna urna Infinity Xenon
ma matową, aksamitną powierzchnię w odcieniu grafitowej czerni, ozdobioną delikatnym złotym paskiem. Złoty pasek symbolizuje wyjątkową więź między człowiekiem a zwierzęciem domowym i stanowi przypomnienie o wspólnie spędzonych, cennych chwilach. Urna nadaje się na prochy zwierzęcia o wadze 10–35 kg.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie pochowana w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu jej w ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku zachowuje trwałość
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 17,5 x 12 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Szerokość / średnica | 12 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,2 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



