Ekologiczna urna Polygon – czerwona
Ekologiczna urna Polygon w kolorze bordowym łączy w sobie nowoczesną technologię druku 3D z poszanowaniem natury.
Ekologiczna urna Polygon – czerwona
Ekologiczna urna Polygon w kolorze bordowym łączy w sobie nowoczesną technologię druku 3D z poszanowaniem natury. Více
Kod: H35200
| Ekologiczna urna Polygon łączy nowoczesne technologie z troską o naturę. W naszej ofercie znajdziesz sześć różnych wariantów kolorystycznych z efektownym lakierem, który wychwytuje światło i tworzy imponujące efekty optyczne.
| Design tej urny został zainspirowany kształtem wielokąta i powstał dzięki nowoczesnej technice druku 3D. Urna wykonana jest w 100% z biodegradowalnego plastiku na bazie skrobi kukurydzianej.
Zalety ekologicznych urn:
Przyjazne dla środowiska.
Nie rozkładają się w suchym środowisku.
Wykonane ze źródeł odnawialnych.

Parametry
| Materiał | Druk 3D (bioplast) |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 23 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



