Ekologiczna urna Polygon – antracytowa
Ekologiczna urna Polygon w kolorze antracytowej czerni łączy w sobie nowoczesną technologię druku 3D z troską o środowisko naturalne.
Ekologiczna urna Polygon – antracytowa
Ekologiczna urna Polygon w kolorze antracytowej czerni łączy w sobie nowoczesną technologię druku 3D z troską o środowisko naturalne. Více
Kod: H35050
| Ekologiczna urna Polygon łączy nowoczesne technologie z dbałością o naturę. W naszej ofercie znajdziesz sześć różnych wariantów kolorystycznych z efektownym lakierem, który odbija światło i tworzy imponujące efekty optyczne.
| Design tej urny został zainspirowany kształtem poligonu i powstał dzięki nowoczesnej technice druku 3D. Urna wykonana jest w 100% z biodegradowalnego plastiku na bazie skrobi kukurydzianej.
Zalety ekologicznych urn:
Przyjazne dla środowiska.
W suchym środowisku się nie rozkładają.
Wykonane ze źródeł odnawialnych.

Parametry
| Materiał | Druk 3D (bioplast) |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 23 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



