Ceramiczna mini urna Glamour Gold - Siena/Champagne
Ceramiczna mini urna Glamour Gold ma aksamitne wykończenie w odcieniu siana i szampana. Ozdobiona jest złotym, połyskującym paskiem, który jest obramowany złotymi paskami.
Ceramiczna mini urna Glamour Gold - Siena/Champagne
Ceramiczna mini urna Glamour Gold ma aksamitne wykończenie w odcieniu siana i szampana. Ozdobiona jest złotym, połyskującym paskiem, który jest obramowany złotymi paskami. Více
Kod: VP867087L
Ceramiczna miniurna Glamour Gold
ma matową, aksamitną powierzchnię w odcieniach siena i szampana. Design uzupełnia złoty pasek, który jest otoczony szczotkowanymi złotymi liniami. Miniurna ma własną świeczkę do herbaty na pokrywce. Jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, fotografię z ukochaną osobą lub część popiołu. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek, Błyszczący pasek |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



