Miniature en céramique Melina Café
Ceramiczna mini urna Melina ma matowe wykończenie w kawowym odcieniu i jest ozdobiona złotą obwódką wokół pokrywy.
Miniature en céramique Melina Café
Ceramiczna mini urna Melina ma matowe wykończenie w kawowym odcieniu i jest ozdobiona złotą obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: VP377601L
Ceramiczna miniurna Melina Café
ma aksamitną, brązową powierzchnię w odcieniu kawowym. Projekt jest uzupełniony złotym, błyszczącym obramowaniem wokół pokrywki. Miniurna posiada na pokrywce własną świeczkę typu tealight i jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z sentymentem wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



