Ceramiczna mini urna Zenith - Szampan
Ceramiczna mini urna Zenith ma matowe wykończenie w kolorze szampana i jest ozdobiona ciekawie teksturowaną opaską, wyłożoną drobnymi złotymi paskami.
Ceramiczna mini urna Zenith - Szampan
Ceramiczna mini urna Zenith ma matowe wykończenie w kolorze szampana i jest ozdobiona ciekawie teksturowaną opaską, wyłożoną drobnymi złotymi paskami. Více
Kod: VP860724L
Keramická miniurna Zenith
je vyrobena z kvalitní keramiky a její matný povrch v hnědé barvě v odstínu šampaňského přináší jedinečný a elegantní design. Miniurna je zdobena zajímavě strukturovaným páskem, lemovaným jemnými zlatými proužky.
Význam miniurny
Pamětní miniurna slouží jako dokonalá vzpomínka na vašeho blízkého. Do urny lze vložit snubní prsten manžela nebo manželky. Fotografie s milovanou osobou nebo část popela. Každý člověk má svou individuální památku, díky níž na zesnulého rád vzpomíná.
Ke každé miniurně této série je k dispozici odpovídající velká urna.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Hnědá - Šampaňské
- Objem: 4l
- Rozměry: (V x Š) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Skórzany pasek |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



