Ceramiczna mini urna Mosaic - brązowa
Ceramiczna mini urna Mosaic ma matową powierzchnię w kolorze brązowym, na obwodzie posiada ozdobny pasek, który ma przedstawiać kościelny witraż....
Ceramiczna mini urna Mosaic - brązowa
Ceramiczna mini urna Mosaic ma matową powierzchnię w kolorze brązowym, na obwodzie posiada ozdobny pasek, który ma przedstawiać kościelny witraż.... Více
Kod: H27721-MI
Miniurna ceramiczna Mozaika
posiada matową powierzchnię w kolorze brązowym, a wokół obwodu znajduje się ozdobny pasek, który nawiązuje do witraży w oknach kościołów, co nadaje jej elegancki wygląd. Na pokrywce znajduje się świeczka tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna jest doskonałą formą upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każda osoba posiada indywidualną pamiątkę, dzięki której wspomina zmarłego z miłością.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest dopasowana większa urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny, Artystyczny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



