Ceramiczna mini urna Nature Black - Trawa
Ceramiczna mini urna Nature Black ma czarną powierzchnię z dekoracyjnym paskiem przedstawiającym motyw trawy.
Ceramiczna mini urna Nature Black - Trawa
Ceramiczna mini urna Nature Black ma czarną powierzchnię z dekoracyjnym paskiem przedstawiającym motyw trawy. Více
Kod: H27068-MI
Miniurna ceramiczna Nature Black
posiada matową, czarną powierzchnię, na której znajduje się ozdobny pasek w kremowobiałym odcieniu z motywem trawy. Na pokrywce znajduje się świeczka tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna jest doskonałą formą upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każda osoba posiada indywidualną pamiątkę, dzięki której wspomina zmarłego z miłością.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest dopasowana większa urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Natura, Naturalny pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



